הטיפול הרגשי שיכול להציל נפש נעה שהם מטפלת בעזרת בעלי חיים בבית הסוהר היחיד בישראל לחולי נפש ועוזרת גם לילדים ממשפחות במשבר במגוון שיטות שעוזרות להם לגדול טוב יותר ואפילו מסייע לטיפול בהפרעות קשב וריכוז. לאחר שלמדתי טיפול בעזרת בעלי חיים במכללת ספיר, למדתי הדרכת הורים גם CBT – טיפול קוגניטיבי התנהגותי העובד על המחשבות של האדם ועל התנהגותו. במהלך לימודיי האקדמיים קיבלתי חיזוק ליכולות הליווי, הטיפול והתמיכה בהן ניחנתי מאז הייתי ילדה. מזה כעשר שנים אני עוסקת בטיפול רגשי – חמש שנים כשכירה וחמש שנים כעצמאית. במרכז לטיפולים רגשיים, שהקמתי יחד עם עם ניבה בורוש, קיים מגוון רחב ומקיף של טיפולים לכל המשפחה – כולל טיפול זוגי ומשפחתי, הדרכת הורים להורים, וטיפולים רגשיים לילדים המותאמים אישית לכל מטופל. 

נעה שהם
שותפה ומנהלת המרכז לטיפולים רגשיים

 הקשר המופלא בין בעלי חיים לטיפול "בעלי החיים היו חלק בלתי נפרד מחיי מאז שנולדתי. במשך שנים רבות אני מלמדת לשפר את ההורות ואת חייהם של ילדים ובני נוער בעזרת מגוון שיטות טיפול באמצעות ניקוי כלובי חיות או משחקי תפקידים" אני מטפלת קוגניטיבית התנהגותית, מדריכת הורים בשיטת אדלר וגם בשיטת CBT, פסיכותרפיסטית ממוקדת טראומה, מנחת הורים, מטפלת בעזרת בעלי חיים, ומטפלת דיאדית – בה מטפלים בקשר בין ההורה לילד. אני בעלת תואר ראשון בחינוך ובספרות ותואר שני בפסיכולוגיה חינוכית יישומית. כיום אני מטפלת במרכז לטיפולים רגשיים במודיעין, אותו פתחתי יחד עם נעה שהם. המרכז נותן טיפול מקיף לכל המשפחה – כולל טיפול זוגי והדרכת הורים להורים וטיפולים רגשיים לילדים המותאמים אישית לכל מטופל. 

ניבה בורוש
שותפה ומנהלת המרכז לטיפולים רגשיים

 מלכות הרגש נעה שהם וניבה בורוש הקימו במודיעין מרכז ייחודי לטיפולים רגשיים עם מגוון שיטות ואבחונים, על מנת לשפר את ההורות ואת חייהם של ילדים ובני נוער, וללמד את ההורים להתמודד עם הצבת גבולות לילדים ודחיית סיפוקים עבורם 

המרכז לטיפולי רגשיים
Mcity מודיעין 10.2.19

 להציב גבולות בתרבות השפע נעה שהם וניבה בורוש, שהקימו במודיעין מרכז ייחודי לטיפולים רגשיים עם מגוון שיטות ואבחונים. מלמדות כיצד לשפר את ההורות ואת חייהם של ילדים ובני נוער. 

המרכז לטיפולים רגשיים
כתבה בעיתון מעריב ירושלים 1.2.19

 מציבים גבולות נעה שהם וניבה בורוש פתחו במודיעין את המרכז לטיפולים רגשיים, המציע טיפול מקיף להורים, ילדים ובני נוער. "טיפול רגשי הוא כבר לא מילה גסה" 

מציבים גבולות
כתבה בידיעות מודיעין 8.2.19